DROWL Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Bottom
cs: Dole

en: Medium
cs: Střední
