DROWL Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Layout
es: Diseño

en: Bottom
es: Inferior

en: Medium
es: Medio

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Page width
es: Ancho de página
