DROWL Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Layout
is: Útlit

en: Medium
is: Miðlungs

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
