DROWL Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Medium
lv: Vidējs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
