DROWL Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Center
mr: मध्य

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Layout
mr: मांडणी
