DROWL Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Bottom
bg: Дъно

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно
