DROWL Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Bottom
km: បាត

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
