DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Center
ne: केन्द्र

en: Top
ne: माथि

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
