DROWL Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Medium
sk: Stredná

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
