DROWL Media (3.0.31) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Video
he: וידאו

en: Installed
he: מותקן

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Grid
he: רשת

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Offset
he: היסט

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Slides
he: שקפים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Select media
he: בחירת מדיה
