DROWL Media (3.0.42) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Installed
hy: Տեղադրված
