DROWL Media (3.1.10) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
