DROWL Media (3.1.7) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
