DROWL Media (3.1.9) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Medium
az: Orta

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Button
az: Düymə

en: Sort by
az: Sırala

en: Caption
az: Başlıq

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Grid
az: Cədvəl

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Offset
az: Ofset

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Media Library
az: Media Kitabxanası

en: Media type
az: Media növü

en: Media library
az: Media kitabxanası

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
az: Bu kataloqu yaratmaq üçün avtomatlaşdırılmış cəhd, ola bilsin, icazə probleminə görə uğursuz oldu. Quraşdırmaya davam etmək üçün ya qovluğu yaradın və onun icazələrini əl ilə dəyişdirin, ya da quraşdırıcının onu avtomatik yaratmaq icazələrinə malik olduğundan əmin olun. Əlavə məlumat üçün INSTALL.txt və ya <a href=":handbook_url">onlayn təlimata</a> baxın.

en: Find and manage media.
az: Media tapın və idarə edin.

en: Name (A-Z)
az: Ad (A-Z)

en: Name (Z-A)
az: Ad (Z-A)

en: Widget (table)
az: Vidcet (cədvəl)
