DROWL Media (3.1.9) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: MIME Type
kn: MIME ಬಗೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Regular
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Button style
kn: ಗುಂಡಿಯ ಶೈಲಿ

en: Arrows
kn: ಬಾಣಗಳು
