DROWL Media (4.0.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Medium
sq: Mesatar

en: Table
sq: Tabela

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: The directory %directory is not writable.
sq: Directory %directory nuk është e shkruajtshme.
