DROWL Media (4.0.12) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Image
ka: სურათი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Button
ka: ღილაკი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
