DROWL Media (4.0.13) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File size
lt: Failo dydis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Desc
lt: Maž

en: Table
lt: Lentelė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Button
lt: Mygtukas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Caption
lt: Antraštė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Bottom right
lt: Apatinis dešinys

en: Bottom left
lt: Apatinis kairys

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Preview image
lt: Peržiūrimas vaizdas

en: Light
lt: Šviesi

en: Created on
lt: Sukurta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas.

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Top center
lt: Viršutinis centras

en: Bottom center
lt: Apatinis centras

en: X-Large
lt: Labai didelis

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Asc
lt: Did

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti šį katalogą nepavyko, galbūt dėl leidimų problemos. Norėdami tęsti diegimą, arba sukurkite katalogą ir rankiniu būdu pakeiskite jo leidimus, arba įsitikinkite, kad diegimo programa turi leidimus jį sukurti automatiškai. Daugiau informacijos rasite INSTALL.txt arba <a href=":handbook_url">internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Find and manage media.
lt: Rasti ir valdyti mediją.

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
