DROWL Media (4.0.3) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Button
bg: Бутон

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.

en: Close overlay
bg: Затвори допълнителния слой
