DROWL Media (4.0.3) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: - All -
my: - အားလုံး -
