DROWL Media (4.0.3) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: More
nn: Meir

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Table
nn: Tabell

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: - All -
nn: - Alle -
