DROWL Media (4.0.3) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال

en: Button
ps: تڼۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Caption
ps: نوم

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Grid
ps: ځاليز

en: - All -
ps: - ټول -
