DROWL Media (4.0.4) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: More
si: තව

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
