DROWL Media (4.0.5) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Medium
eo: Medio

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Button
eo: Butono

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.

en: Asc
eo: kreske
