DROWL Media (4.0.5) - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: unpublished
et: avaldamata

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Updated
et: Uuendatud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: File size
et: Faili suurus

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Button
et: Nupp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Grid
et: Ruudustik

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Offset
et: Nihe

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Close overlay
et: Sulge ülekate

en: Asc
et: Kasvav

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Media library
et: Meediakogu

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)
