DROWL Media (4.0.5) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.
