DROWL Media (4.0.5) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: The directory %directory does not exist.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।
