DROWL Media (4.0.6) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: More
fi: Lisää

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Updated
fi: Päivitetty

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Widget
fi: Widgetti

en: Table
fi: Taulukko

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Button
fi: Nappi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Installed
fi: Asennettu

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Preview image
fi: Esikatselukuva

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Light
fi: Vaalea

en: Created on
fi: Luotu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: XX-Large
fi: XX-Suuri

en: Close overlay
fi: Sulje päällys

en: Dark
fi: Tumma

en: Slides
fi: Diat

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: …
fi: ...
