DROWL Media (4.0.6) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Close overlay
km: បិទ​ភាព​ត្រួតគ្នា
