DROWL Media (4.0.6) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Medium
sl: Srednja

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.
