DROWL Media (4.0.7) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።
