DROWL Media (4.0.7) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: More
el: Περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Button
el: Κουμπί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Close overlay
el: Κλείσιμο της υπέρθεσης

en: Asc
el: Αύξ
