DROWL Media (4.0.7) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Medium
kk: Орташа

en: Table
kk: Кесте

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
