DROWL Media (4.0.7) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
