DROWL Media (4.0.7) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.
