DROWL Media (4.0.8) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Medium
bs: Srednje

en: Table
bs: Tabela

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.
