DROWL Media (4.0.8) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: More
ca: Més

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: MIME Type
ca: Tipus MIME

en: Updated
ca: Actualitzat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Button
ca: Botó

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Grid
ca: Graella

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge

en: Light
ca: Clar

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Close overlay
ca: Tanca la capa

en: Dark
ca: Fosc

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Name (A-Z)
ca: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
ca: Nom (Z-A)

en: Allows users to browse and administer media items
ca: Permet als usuaris navegar i administrar els elements mèdia.

en: Widget (table)
ca: Giny (taula)
