DROWL Media (4.0.8) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Media
th: สื่อ

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Table
th: ตาราง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Video
th: วีดีโอ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
