DROWL Media (5.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Name
ka: სახელი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.

en: - All -
ka: - ყველა -
