DROWL Media (5.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: X-Large
bo: X-ཆེན་པོ

en: XX-Large
bo: XX-ཆེན་པོ

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
