DROWL Media (5.0.0-alpha5) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
no: Lysbildevisning

en: Download
no: Last ned

en: unpublished
no: upublisert

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Not installed
no: Ikke installert

en: Installed
no: Installert

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Overlay
no: Lag

en: The directory %directory does not exist.
no: Mappa %directory eksisterer ikke.

en: The directory %directory is not writable.
no: Mappa %directory kan ikke skrives til.

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten

en: X-Large
no: Ekstra stor

en: Close overlay
no: Lukk lag

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
no: Et automatisert forsøk på å opprette denne katalogen mislyktes, muligens på grunn av et problem med rettigheter. For å fortsette med installasjonen, må du enten opprette katalogen og endre tillatelsene manuelt eller sørge for at installeringsverktøyet har tillatelse til å opprette katalogen automatisk. For mer informasjon, se INSTALL.txt eller <a href=":handbook_url">håndboka på nett</a>.
