DROWL Media (5.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Language
ms: Bahasa

en: Action
ms: Tindakan

en: Download
ms: Muat turun

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Medium
ms: Sederhana

en: Desc
ms: Menurun

en: Table
ms: Jadual

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Installed
ms: Terpasang

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Overlay
ms: Tindihan atas

en: The directory %directory does not exist.
ms: Direktori %directory tidak wujud.

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: The directory %directory is not writable.
ms: Direktori %directory tidak boleh ditulis.

en: Close overlay
ms: Tutup tindihan atas

en: Asc
ms: Menaik
