DROWL Media (8.x-2.0-beta0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Button
az: Düymə

en: A locally hosted audio file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən audio fayl.

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.
