DROWL Media (8.x-2.0-beta0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: On
et: Sees

en: Audio
et: Heli

en: Off
et: Väljas

en: Button
et: Nupp

en: Audio file
et: Helifail

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.
