DROWL Media (8.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: On
hu: Be

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Off
hu: Ki

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.
