DROWL Media (8.x-2.0-beta6) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: On
sv: På

en: Audio
sv: Ljud

en: Off
sv: Av

en: Button
sv: Knapp

en: Slide
sv: Glida

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Video URL
sv: URL för video

en: A locally hosted audio file.
sv: En lokalt lagrad ljudfil.

en: Remote video
sv: Extern video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
sv: En externt lagrad video från YouTube eller Vimeo.
