DROWL Paragraphs (4.2.11) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Normal
bs: Normalno

en: Events
bs: Događaji

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni
