DROWL Paragraphs (4.2.11) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Bottom
gu: નીચે

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Other
gu: અન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Minimum height
gu: ઓછામાં ઓછી ઊંચાઈ

en: Map
gu: નકશો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: 1
gu: ૧

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
