DROWL Paragraphs (4.2.11) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Image size
rw: Ingano y'ishusho

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
