DROWL Paragraphs (4.2.14) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
